Averia Metin2 Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Averia Metin2 Forum

Averia Metin2 Forum


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Θέματα DDOS και περί Επιθέσεων

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Θέματα DDOS και περί Επιθέσεων Empty Θέματα DDOS και περί Επιθέσεων Πεμ Ιουλ 24, 2014 5:24 pm

mamalakis123



Όσο αφορά για τις επίθεσης doss που δεχόμαστε η εταιρία μας ήδη κινείται νομικά.
Εμείς αυξήσαμε την ασφάλεια του server μας και θα κάνουμε ότι μπορούμε για να μην μας ακουμπάνε !!!
Ο server μας είναι νόμιμος και ηεταιρία μας καλύπτει νομικά στο 100%
Τα άτομα τα ξέρουμε είναι θέμα χρόνου .
Από εσάς ζητάμε ένα μεγάλο συγγνώμη για την ταλαιπωρία και λίγη υπομονή ο server θα επανέλθει σύντομα στους κανονικούς του ρυθμούς!!!!!!


Περί νομιμότητας του server

Βλέποντας αυτήν την Ανακοίνωση του [SA] μου έρχονται διαφορα συναισθήματα όπως Γέλιο Κλάψιμο ποιος server βρε παιδιά είναι νόμιμος και δεν το έχω καταλάβει? Ο Averia ? Πλακα μας κάνετε? Εκτος τον Official Δεν υπάρχει νομιμότητα σε Privat servers.

Ποίες επιθέσεις ? Επειδή πεζό σε διαφορα server και επειδή ξέρω λίγα πράγματα πάνω στον τομέα ανίχνευσης IP βλέπω ότι 3 server που είναι on τώρα Συμπεριλαμβανομενου του Averia Βρίσκονται στον Ίδιο Hoster

Στις επιθέσεις που γίνονταν πριν μέρες Πέφταν ταυτόχρονα όλα μαζί τα Server τώρα γιατί δηλαδή να μας παραμυθιάζεται με διαφορες αερολογίες?

Ένα πράγμα έχω καταλάβει πέφτει παραμύθι και μάλιστα παραμύθι επιστημονικής Φαντασίας. Αν ήταν επίθεση DDOS η Αλι 3 server θα ήταν down τώρα. Η σελίδες δεν θα άνοιγαν η έστω θα αργούσαν, Πάρτε βοήθεια από κάποιον που ξέρει και αφήστε τις Κλάψες με τις φωτό στον server Τύπου
Θέματα DDOS και περί Επιθέσεων 45x9gb

Και κάτι ακόμα Ελπίζω να μην έβαλε κανεις καμια Paysafe Διότι φαίνεται ότι πήγαν στραφεί. Συμμορφωθείτε επιτέλους και μάθετε να λέτε αλήθειες.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamalakis123 στις Πεμ Ιουλ 24, 2014 5:27 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : edit)

[SA]Amazing

[SA]Amazing
Admin

Καλησπέρα φιλε μου όσο αφορά για τους νομους ναι όση server είναι μέσα στην evropii του πιάνει ο νομος και τους κλίνη, όσοι όμως έχουν host σε μια χωρα που είναι εκτος ευρώπης και σε καλύπτει η εταιρία σου σημαίνει πως είσαι νόμιμος άσχετα αν η άλλη σε θεωρούν παράνομο. Όσο αφοράει για τα doss ο server σου παρέχει μια ασφάλεια μέχρι ένα όριο αν τα πακέτα είναι παραπάνω μετά ο server σου μένει ξεκρέμαστος.. Ειδικά αν τα doss που "τρος" δεν είναι από μια κατεύθυνση και είναι 6-7 και παραπάνω, αυτά μπορώ να σας τα δείξω gt τα έχω ακόμα αλλα θα ήθελα να τα κάνω όταν τελειώσω με την συντήρηση. Και όταν τα doss πηγαίνουν σε μια κατεύθυνση η ali server που είναι στην ίδια εταιρία δεν έχουν καμια σχέση .

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης